Willa Koliba Dla Osób Niedosłyszących.

Film dla osób niedosłyszących, prezentujący wnętrza i historię pierwszej willi zaprojektowanej przez Stanisława Witkiewicza w stylu zakopiańskim jest już dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Filie, Willa Koliba
Film został zrealizowany w ramach “Warsztatów skierowanych do osób z niepełnosprawnościami prowadzonych w oparciu i z wykorzystaniem infrastruktury i zasobów powstałych podczas realizacji projektu Muzea Otwarte” (pn. „Muzea otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji pogranicza polsko – słowackiego” realizowany w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020).
Muzeum posiada również aplikację mobilną (audio przewodnik) “Muzeum Stylu Zakopiańskiego – willa Koliba” dostosowany dla osób z niepełnosprawnością wzroku (audio deskrypcja, zmiana wielkości czcionki), i słuchu (tłumacz PJM). Aplikacja do pobrania bezpłatnie.