WIRTUALNY BIEG HASIORA – WYNIKI

W niedzielę, 26 września zakończył się trwający dwa tygodnie Wirtualny Bieg Hasiora, który Muzeum Tatrzańskie organizowało po raz drugi. Wszystkim Uczestnikom – Biegaczom i Spacerowiczom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu. Cieszymy się, że chcieliście połączyć się z nami wirtualnie w biegu upamiętniającym postać i twórczość Władysława Hasiora. Gratulujemy wszystkich uzyskanych czasów! Mamy nadzieję, że bieg i spacer sprawił Wam przyjemność i dostarczył tylko pozytywnych emocji

Oficjalne wyniki opublikowane zostały poniżej.

Dziękujemy, że dzieliliście się z nami wrażeniami z biegu! Oraz za wszystkie nadesłane zdjęcia – opublikujemy je niebawem. Cieszymy się, że byliście z nami!

Pakiety startowe zostaną rozesłane niebawem. Wszystkich, którzy wybrali odbiór osobisty koszulek i medali, zapraszamy do siedziby Muzeum Tatrzańskiego przy ul. Droga na Koziniec 8. Pakiety będą wydawane od 11 października w godzinach 9-14.

Mamy nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku podczas tradycyjnego V Biegu Hasiora. Utrzymujmy dobrą formę i pozostańmy w zdrowiu!

Organizatorzy Wirtualnego Biegu Hasiora

PLIKI DO POBRANIA