WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KURIERZY TATRZAŃSCY – BOHATEROWIE WOJENNYCH SZLAKÓW”

Przedstawiamy wyniki tegorocznego konkursu plastycznego „Kurierzy Tatrzańscy. Bohaterowie wojennych szlaków”. Laureatów zapraszamy na wręczenie nagród, które odbędzie się 10 listopada (piątek) o godz. 10.00 w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego.

Praca komisji konkursowej nie była łatwa, a z kilkuset prac, jakie otrzymaliśmy, komisja wybrała ponad siedemdziesiąt.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także opiekunom, którzy zachęcili swoich podopiecznych do udziału w konkursie. Każdy z Was swoja kreatywnością i pracą dołożył cegiełkę do podtrzymania pamięci o bohaterach II wojny światowej.

Serdecznie gratulujemy!

LISTA NAGRODZONYCH W KONKURSIE >>