Zabawa z misiami w Okszy

W niedzielę 15 stycznia o godzinie 12:00 zapraszamy naszych młodych odkrywców do zabawy z misiami. Zwiedzając wystawę „Misie w zarysie” i rozwiązując zadania oraz zagadki dowiecie się co tak naprawdę jedzą, ile osobników żyje w Tatrach, w jakiś sposób się je bada oraz poznacie wiele innych tajemnic tych największych polskich drapieżników.

Niedźwiedź brunatny to taki zwierzęcy celebryta, należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych gatunków. Z jednej strony budzi grozę i strach, bowiem jest największym polskim drapieżnikiem. Z drugiej jest również bohaterem bajek, filmów i książek.
Jednak czy dobrze znamy niedźwiedzie?
Jeśli nie to zapraszamy na wystawę „Misie w zarysie”, na której 15 stycznia odbędzie się inauguracja i pokaz kart z zagadkami dla dzieci. Karty będą dostępne przez okres ferii dla wszystkich młodych zwiedzających.

Miejsce: Galeria Sztuki w willi Oksza , ul. Zamoyskiego 25
Wstęp wolny!
Niedźwiedź brunatny na czarnym tle