Zakopane – moje miasto. Slajdowisko z Apoloniuszem Rajwą

Już w najbliższy czwartek, 12 października o godzinie 17:00, zapraszamy do Galeria Sztuki w willi Oksza (ul. Zamoyskiego 25) na spotkanie z Apoloniuszem Rajwą – taternikiem, speleologiem przewodnikiem tatrzańskim, po prostu człowiekiem Tatr, który jest związany z Zakopanem od 1947 roku.

Zaprezentowane zostaną slajdy autorstwa naszego gościa, które przedstawiać będą oczywiście Zakopane głównie z lat 70-tych XX wieku i to wszystko okraszone piękną opowieścią o tamtych czasach. Ktoś może pamięta jak pociąg wyjechał z dworca kolejowego albo pożar szkoły? Zapraszamy wszystkich do dyskusji i wspólnych opowieści o Zakopanem sprzed 50 lat.

W programie również subiektywne zwiedzanie wystawy czasowej „UrbaMistyka. Sztuka w Zakopanem” wraz z Zofią Radwańską i Apoloniuszem Rajwą.

Wstęp wolny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego