Zapraszamy na internetowy wykład o Tytusie Chałubińskim!

zdjęcie siedzącego dr Chałubińskiego
Już w najbliższy wtorek o godzinie 18.00 (27.10.2020), będziecie Państwo mogli wysłuchać wykładu doktora Marcin Warchałowskiego dotyczącego życia i działalności dra Tytusa Chałubińskiego. Uczestnictwo w wykładzie jest zupełnie darmowe i możliwe jest za pomocą każdego komputera oraz smartfona. Wykład jest formą wirtualnego oprowadzanie po wystawie, którą możecie Państwo zobaczyć w willi Koliba. Wykład ma być formą kuratorskiego komentarza w dobie panującej pandemii.

Jak to działa?

Internetowe spotkanie odbywa się za pomocą specjalnej platformy internetowej www.clickmeeting.com Udział w wydarzeniu jest bardzo łatwy i całkowicie bezpłatny. W celu wysłuchania wykładu wystarczy o godzinie 18.00 się zalogować pod podanym adresem internetowym. Wykład można odbierać za pomocą komputera lub smartfonu, bez potrzeby instalacji jakiegokolwiek programu. Szacowana długość wydarzenia to około 60 minut wraz z krótką dyskusją.

Czas trwania około 60 minut.

W celu wysłuchania wykładu przejdź na stronę –

Webinarium dr Tytus Chałubiński

Wykład dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.

Marcin Warchałowski

logo programu Kultura Interwencje