Zasłuchani – zainspirowani – inspiracje plastyczne słuchowiskiem „Na przełęczy. Obrazy i wrażenia z Tatr” – wyniki

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie „Zasłuchani – zainspirowani – inspiracje plastyczne słuchowiskiem „Na przełęczy. Obrazy i wrażenia z Tatr””. Jest nam niezmiernie miło, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem!

Oto wyniki

Kategoria od 19 lat

1 miejsce: Marta Nozdryn-Płotnicka

2 miejsce: Ewa Niewiarowska

3 miejsce: Dorota Rzadkosz

Wyróżnienie: Maciej Hoły i Adam Wochna

Kategoria od 13 do 18 lat

1 miejsce: Patrycja Karczmarczyk

Kategoria do 12 lat

1 miejsce: Liliana Diduch

2 miejsce: Amelia Kuźma i Nicol Łacek

3 miejsce: Paweł Tytko

Wyróżnienie: Krzysztof Jakubowski i Michalina Obrochta

Zapraszamy po odbiór nagród WSZYSTKIE osoby, które nadesłały swoje prace – dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek 😊
Termin: od 7 stycznia 2022 roku. Adres: Galeria Sztuki w willi Oksza, ul. Zamoyskiego 25, Zakopane

Galeria Prac

Kategoria do 12 lat
Kategoria od 13 do 18 lat
Kategoria od 19 lat

11 stycznia Maciej Hoły i Adam Wochna, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zakopanem z Pracowni Stolarskiej, otrzymali z rąk pracowników willi Oksza dyplomy oraz nagrody za wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zasłuchani – zainspirowani” oraz zobaczyli wystawę „Zilustrowane Tatry. Rysunki, grafiki ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego”.

Gratulujemy i dziękujemy za miłą wizytę!