MUZEUM TATRZAŃSKIE

im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
ul. Krupówki 10
34-500 Zakopane
- tel. 18-20-152-05, 18-20-129-35,
fax. 18-20-638-72
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
www.muzeumtatrzanskie.pl
MUZEUM REJESTROWANE

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

Anna Wende-Surmiak
tel. 18-20-152-05
biuro@muzeumtatrzanskie.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSÓW I ROZWOJU

Katarzyna Para
tel. 18-20-152-05
kpara@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ INWENTARYZACJI

Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
inwentaryzator@muzeumtatrzanskie.pl
Joanna Trznadel
jtrznadel@muzeumtatrzanskie.pl

BIBLIOTEKA I ARCHIWA NAUKOWE

kierownik: Danuta Janusz
Biblioteka tel. 18-20-152-05, wewn. 21
biblioteka@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM

Dagmara Schmidt
tel. 18-20-152-05, wewn. 26
archiwum@muzeumtatrzanskie.pl

ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE

Rafał Jabłoński-Zelek
tel. 18-20-152-05, wewn. 17
rjablonski@muzeumtatrzanskie.pl

ASYSTENT DS. PROMOCJI

Emilia Pomiankiewicz
tel. 18-20-152-05, 506 351 808
promocja@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

kierownik: Halina Figlarz
tel. 18-20-152-05, wewn. 19
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
Magda Żyglińska
wydarzenia@muzeumtatrzanskie.pl
Anna Jarząbek
ajarzabek@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ PRZYRODNICZY

kierownik: Włodzimierz Cichocki
tel. 18-20-152-05, wewn. 22
przyroda@muzeumtatrzanskie.pl
Grażyna Cisło
gcislo@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

kierownik: Anna Kozak
tel. 18-20-152-05, wewn. 16
etnografia@muzeumtatrzanskie.pl
Magdalena Kwiecińska
mkwiecinska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ SZTUKI

kierownik: Helena Pitoń
tel. 18-20-152-05, wewn. 18
sztuka@muzeumtatrzanskie.pl
Julita Dembowska
jdembowska@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KONSERWACJI

kierownik: Agata Nowakowska-Wolak
tel. 18-20-152-05, wewn. 18
konserwacja@muzeumtatrzanskie.pl
Marek Gronkowski
Krystyna Łazarczyk
Urszula Radwańska

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. OCHRONY ZABYTKÓW

Dr hab. Zbigniew Moździerz
tel.  510 063 907
zmozdzierz@muzeumtatrzanskie.pl

SPECJALISTA DS. EDUKACJI

Wojciech Szatkowski
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
edukacja@muzeumtatrzanskie.pl

EDUKATORZY

Elżbieta Kauzal
tel. 533 925 111
ekauzal@muzeumtatrzanskie.pl
Kinga Zuber
tel. 533 925 111
kzuber@muzeumtatrzanskie.pl

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Tomasz Gluziński
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
tgluzinski@muzeumtatrzanskie.pl

KIEROWNIK I KOORDYNATOR PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

Ewa Romaniak
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
eromaniak@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główny księgowy: Małgorzata Kowalczyk
tel. 18-20-152-05, wewn. 13
ksiegowosc@muzeumtatrzanskie.pl
zastępca: Stanisława Horyńska
Bernadeta Jarosz
Maria Nalepa-Molek

KASA

tel. 18-20-152-05, wewn. 12