MUZEUM TATRZAŃSKIE

im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
ul. Krupówki 10
34-500 Zakopane
- tel. 18-20-152-05, 18-20-129-35,
fax. 18-20-638-72
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
www.muzeumtatrzanskie.pl
NIP: 736-10-66-047
MUZEUM REJESTROWANE
PRM/93/06

DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

Anna Wende-Surmiak
tel. 18-20-152-05
biuro@muzeumtatrzanskie.pl

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSÓW I ROZWOJU

Katarzyna Para
tel. 18-20-152-05
kpara@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ INWENTARYZACJI

kierownik: Michał Murzyn
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
inwentaryzator@muzeumtatrzanskie.pl
Emilia Pomiankiewicz-Wagner
epomiankiewicz@muzeumtatrzanskie.pl

 

BIBLIOTEKA I ARCHIWUM NAUKOWE

kierownik: Danuta Janusz
Biblioteka tel. 18-20-152-05, wewn. 21
biblioteka@muzeumtatrzanskie.pl

 

ARCHIWUM

Dagmara Schmidt
tel. 18-20-152-05, wewn. 26
archiwum@muzeumtatrzanskie.pl

 

ARCHIWUM FOTOGRAFICZNE

Rafał Jabłoński-Zelek
tel. 18-20-152-05, wewn. 17
rjablonski@muzeumtatrzanskie.pl

 

ROCZNIK PODHALAŃSKI - REDAKCJA

tel. 18-20-152-05, wewn. 22
rocznikpodhalanski@muzeumtatrzanskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

kierownik: Halina Figlarz
tel. 18-20-152-05, wewn. 19
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
Olga Hadowska
ohadowska@muzeumtatrzanskie.pl
Anna Dębowska
adebowska@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ PRZYRODNICZY

tel. 18-20-152-05, wewn. 22
Marcin Warchałowski
mwarchalowski@muzeumtatrzanskie.pl
przyroda@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

kierownik: Anna Kozak
tel. 18-20-152-05, wewn. 16
etnografia@muzeumtatrzanskie.pl
Magdalena Kwiecińska
mkwiecinska@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ SZTUKI

kierownik: Helena Pitoń
tel. 18-20-152-05, wewn. 18
sztuka@muzeumtatrzanskie.pl
Julita Dembowska
jdembowska@muzeumtatrzanskie.pl
Zofia Radwańska
zradwanska@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ KONSERWACJI

kierownik: Agata Nowakowska-Wolak
tel. 18-20-152-05, wewn. 18
konserwacja@muzeumtatrzanskie.pl
Aleksandra Trybuła
atrybula@muzeumtatrzanskie.pl
Marek Gronkowski
Krystyna Łazarczyk

 

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. OCHRONY ZABYTKÓW

Dr hab. Zbigniew Moździerz
tel. 510 063 907
zmozdzierz@muzeumtatrzanskie.pl

PROMOCJA

Klaudia Kot
tel. 18-20-152-05, 513 519 249
promocja@muzeumtatrzanskie.pl

 

SPECJALISTA DS. EDUKACJI

Wojciech Szatkowski
tel. 18-20-152-05, wewn. 20
edukacja@muzeumtatrzanskie.pl

 

EDUKATORZY

Aleksandra Michalska
tel. 533 925 111
tel. 18-20-152-05, wewn. 22
amichalska@muzeumtatrzanskie.pl
Monika Pietraszko–Warchałowska
tel. 533 925 111
tel. 18-20-152-05, wewn. 22
mpietraszko@muzeumtatrzanskie.pl

 

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Tomasz Gluziński
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
tgluzinski@muzeumtatrzanskie.pl

 

KIEROWNIK I KOORDYNATOR PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

Ewa Romaniak
tel. 18-20-152-05, wewn. 14
eromaniak@muzeumtatrzanskie.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Anna Jarząbek
tel. 18-20-152-05, wewn. 13
ksiegowosc@muzeumtatrzanskie.pl

Stanisława Horyńska
Bernadeta Jarosz
Maria Nalepa-Molek

 

KASA

tel. 18-20-152-05, wewn. 12