SKORZYSTAJ Z 50% ZNIŻKI NA BILET WSTĘPU Z KARTĄ VISA!

Odkryj niesamowite zbiory Muzeum Tatrzańskiego!

Wybierz się tam już teraz, zapłać kartą Visa i skorzystaj z 50% zniżki na bilet normalny.

Promocja obowiązuje na bilety do Gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego, Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza, Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, Galerii Władysława Hasiora i Muzeum Kornela Makuszyńskiego.

Skorzystaj także z 10% zniżki na:

• TourPassy na Kasprowy Wierch,

• bilety na Gubałówkę.

Dodatkowo, codziennie przez cały lipiec i sierpień 2017 r. zapraszamy na darmowe seanse filmowe “pod chmurką”. Do zobaczenia w Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane w Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości.

Już dziś sprawdź szczegóły na Kina.Visa.pl!

Promocja trwa od 11.07 do 31.08.2017 r. Szczegóły i regulamin promocji są dostępne na Kino.Visa.pl oraz visa.pl. Zniżka na bilety PKL obowiązuje w przypadku zakupu biletów w kasie (nie dotyczy zakupu online, w biletomatach i w Biurze Obsługi Klienta).