WYNIKI KONKURSU Z NOCY MUZEÓW

20170520_wyniki_konkursuPodczas Nocy Muzeów w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, na wystawie karykatur autorstwa Kazimierza Sichulskiego z kolekcji Stanisława Karpowicza, odbył się konkurs dla zwiedzających. Bardzo miło nam ogłosić wyniki konkursu!

Konkurs polegał na rozpoznawaniu sportretowanych osób w oparciu o tekst informacyjny o wystawie oraz opisy postaci, które Ludwik Solski przygotował na pierwszy pokaz karykatur w Cieszynie w 1928 roku.

Zadanie było trudne, doceniamy więc zaangażowanie osób, które wzięły udział w konkursie.

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy wyniki:

I miejsce: Wiktor Szczygieł – 30 punktów (na 50 możliwych do zdobycia)

II miejsce ex aequo:

Martyna Szczygieł – 29 punktów

Oliwia Stoch – 29 punktów

III miejsce: Małgorzata Budź – 22 punkty

Gratulujemy zwycięzcom !

Zostaną oni nagrodzeni reprodukcją wybranej przez siebie karykatury.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim, szczególnie rodzicom z dziećmi, którzy podjęli to niełatwe wyzwanie, zechcieli spędzić czas w progach Koliby i razem z nami się zabawić.

Zapraszamy na inne wystawy i wydarzenia w Muzeum Tatrzańskim.