Konkurs „ODNAJDŹ SERCE W MUZEUM”

Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie z okazji święta zakochanych.

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

1. Odnaleźć jak największą ilość motywów serca w filiach Muzeum Tatrzańskiego im. Dra Tytusa Chałubińskiego oraz wykonać im zdjęcia.
  2. Zamieścić wykonane zdjęcia w komentarzach pod postem konkursowym w serwisie Facebook, w terminie od dnia 14 lutego do dnia 26 lutego 2023 r., do godziny 12:00, z oznaczeniem #muzeumtatrzanskie i wskazaniem w której filii wykonane zostało zdęcie.

Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która umieści w komentarzach pod postem konkursowym jak najwięcej zdjęć z motywem serca (każdy uczestnik, może opublikować zdjęcie jednego obiektu, tylko jeden raz).

Szczegóły w poniższym regulaminie.

Zapraszamy do odwiedzania nas i wzięcia udziału w konkursie!

Grafika czerwone serce góralskie z ozdobymi kwiatkami na białym tle i logo Muzeum Tatrzańskie