Lekcje online o Kornelu Makuszyńskim

Czy zastanawia Was jak ubierano się w górach zanim wynaleziono goreteksy lub puchówki z atestem do minus dwudziestu stopni? Czy pasterze mokli i marzli na halach kiedy wypasali owce? A Jak to było z nartami, czy Kornel Makuszyński rzeczywiście rozdawał je grzecznym dzieciom w Zakopanem? Czy zastanawiały Was skąd Witkiewicz czerpał inspiracje, kiedy tworzył styl zakopiański? Wspólnie spróbujemy poszukać odpowiedzi na te oraz inne pytania.

Zapraszamy NAUCZYCIELI oraz UCZNIÓW na lekcje online i jednocześnie ogłaszamy specjalną promocję: dziesięć pierwszych lekcji przeprowadzimy za darmo!

Tematy naszych lekcji:

1. Łamacze kodów – odkrywamy informacje zaszyfrowane w góralskim stroju
  2. O Makuszyńskim
  3. Roślinne podpisy, czyli pieczątki inspirowane tatrzańską naturą i motywami botanicznymi stosowanymi w zdobnictwie stylu zakopiańskiego

Oprócz tego zapraszamy na bezpłatne zajęcia online: „Poszukiwacze tatrzańskich skarbów”!

Terminy do uzgodnienia z prowadzącymi.

Szczegółowe informacje pod poniższym linkiem: