Wernisaż wystawy „Skala dziwności”

Zapraszamy na wernisaż wystawy poplenerowej Skala dziwności, który odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 18:00 w Galerii Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b.

Przed nami szósta już edycja wystawy poplenerowej Skala dziwności, którą przygotowują uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem oraz studenci Akademii Sztuki w Szczecinie. Na ekspozycji zobaczycie dzieła młodych twórców, którzy nie tylko czerpią inspirację z twórczości Władysława Hasiora, lecz często wprost do niej nawiązują. Całość powstaje pod czujnym okiem znanych artystów ze szczecińskiej Akademii Sztuki: Dariusza Fodczuka i Kamila Kusowskiego.

Wystawę Skala dziwności można będzie oglądać do 4 czerwca 2023 r. w Galerii Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b.