OFERTA PRACY – Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
zatrudni:  specjalistę ds. zamówień publicznych

do projektu: Muzeum Palace

na 1/2 etatu czasu pracy.

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie:

1. obsługa zamówień publicznych, w tym zamówień udzielanych w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych, w trybie ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz zamówień wyłączonych ze stosowania ww. ustaw, w tym:
  • sporządzanie planów, ewidencji i sprawozdań zamówień,
  • rekomendacja trybów udzielania zamówień, kontrasygnowanie wniosków o udzielenie zamówienia i kopii zobowiązań na dowód ich poprawności pod względem zastosowanego trybu,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z postępowaniami, w szczególności ogłoszeń, specyfikacji istotnych warunków zamówienia, projektów pism i decyzji oraz protokołów,
  • obsługa postępowań o udzielenie zamówienia we współpracy z osobami realizującymi postępowanie po stronie Zleceniodawcy,
  • udział w pracach komisji przetargowych, w postępowaniach w których istnieje obowiązek powołania komisji,
  • przygotowanie odpowiedzi na wnoszone środki ochrony prawnej.
  1. obsługa prawna Zleceniodawcy m.in. w zakresie PZP, w tym:
  • sporządzanie i opiniowanie projektów umów i regulacji wewnętrznych,
  • udzielanie porad prawnych oraz sporządzanie opinii prawnych., okresowe raportowanie.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw związanych z zapisami Ustawy Zamówień Publicznych (dalej UZP), preferowane doświadczenie w inwestycjach w sektorze kultury oraz  projektach współfinansowanych ze środków EFRR.
  • znajomość problematyki UZP oraz mile widziana znajomość procedur budowlanych, prawa budowlanego, obiektów zabytkowych.
  • wysokie standardy etyczno-moralne,
  • zdolność do samodzielnego organizowania, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Chałubińskiego 7, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w terminie do dnia 16 lipca 2020 r.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Zakopane, 10.07.2020

PLIKI DO POBRANIA