Dzieci w wieku 1-4 lat

DLA NAJMŁODSZYCH I ICH OPIEKUNÓW PROPONUJEMY ZAJĘCIA WARSZTATOWE W DWÓCH TEMATACH OPISANYCH PONIŻEJ

„WARSZTATY ZIOŁOWE DLA NAJNAJÓW”

Zajęcia sensoryczne dla najmłodszych i ich opiekunów podczas, których dzieci wraz z dorosłymi będą mogli poznać zioła – sprawdzić jak wyglądają, pachną, jakie są w dotyku i jak smakują. Podczas, gdy dzieci będą poznawały zioła od strony sensorycznej, porozmawiamy o tajnikach wykorzystywania poszczególnych ziół w lecznictwie, kosmetyce i kosmetologii. Na koniec przyrządzimy ziołowe herbatki, które uczestnicy i uczestniczki zabiorą ze sobą do domu w własnoręcznie ozdobionych opakowaniach.

Lokalizacja: Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10

Czas trwania: 1h

Koszt: 10 zł/dziecko + osoba dorosła

Zapisy: rezerwacja@muzeumtatrzanskie.pl, tel. 533 925 111

Wielkość grupy: min. 4 dzieci + 4 opiekunów/ek; max. min. 10 dzieci + 10 opiekunów/ek

„MALOWANIE CIAŁEM”

Dzieci wraz z rodzicami mają okazję stworzyć unikatowe dzieła wykorzystując do tego swoje części ciała. Wspólnie odkryjemy na swojej skórze różne faktury, konsystencje i temperaturę farb. Będziemy mogli wyrazić siebie poprzez sztukę.

Lokalizacja: Muzeum Kornela Makuszyńskiego w willi Opolanka, ul. Tetmajera 15

Czas trwania: 1h