Praca

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

zatrudni pracownika ds. archiwizacji dokumentów w wymiarze 1/2 etatu na czas określony

Wymagania:

• Wykształcenie średnie informatyczne;
  • Doświadczenie w pracy na skanerach i w zakresie archiwizacji dokumentów, znajomość programów graficznych i pakietu MS Office;
  • Sumienność, dokładność;
  • Kreatywność, otwartość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i konsekwencja w działaniu;
  • Dyspozycyjność

Wymagane dokumenty:

• Cv i list motywacyjny;
  • Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym  naborem.

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Krupówki 10, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w nie przekraczającym terminie do dnia 30 listopada 2017

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

UWAGA!

WOLONTARIUSZE PILNIE POSZUKIWANI!

Lubisz obcować z kulturą i sztuką? Interesujesz się historią oraz tradycją Podhala i chcesz je lepiej poznać? A może szukasz odpowiedniego miejsca do odbycia praktyki szkolnej lub studenckiej?

Mamy ofertę dla Ciebie! Muzeum Tatrzańskie poszukuje osób chętnych do stałej i czasowej współpracy z poszczególnymi filiami oraz biblioteką muzealną. Zapewniamy sporo ciekawych wrażeń, możliwość zdobycia cennych doświadczeń i uczestniczenia w niecodziennych wydarzeniach.

Jesteś chętny? Skontaktuj się z nami…
Serdecznie zapraszamy!