DYREKTOR MUZEUM TATRZAŃSKIEGO IM. DRA TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO

ogłasza nabór na stanowisko: specjalista ds. rozliczeń

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Znajomość aktualnych wytycznych i zasad rozliczania projektów finansowanych ze środków POIiŚ, RPO WM,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w jednostce sektora finansów publicznych;
  • Znajomość pakietu MS Office w tym praktyczna znajomość Excela;
  • Kreatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność;
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i konsekwencja w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

Prowadzenie spraw związanych z dofinansowaniem z EU, realizowanych przez Muzeum Tatrzańskie, projektów m.in.:

• bieżąca współpraca z Instytucją Pośredniczącą/Wdrażającą,
  • koordynacja rozliczeń finansowych projektów w ramach przygotowywanych wniosków o płatność,
  • przygotowanie dokumentacji zamówień publicznych w zakresie niezbędnym do sporządzania wniosków o płatność,
  • nadzorowanie sprawozdawczości Projektów,
  • archiwizacja prowadzonej dokumentacji,
  • przekazywanie informacji do umieszczenia w systemie SL2014,
  • wykonywanie innych czynności niezbędnych dla zapewnienia prawidłowego procesu realizacji Projektów i osiągnięcia założonych rezultatów.

Wymagane dokumenty:

• Cv i list motywacyjny;
  • Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Warunki pracy:

• rodzaj umowy – umowa o pracę lub zlecenie
  • wymiar czasu pracy – 1/2 etatu
  • miejsce pracy:   Muzeum Tatrzańskie, Zakopane, ul. Krupówki 10

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury
  • stabilne zatrudnienie

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Krupówki 10, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w nieprzekraczającym terminie do dnia 10.12.2018 roku

Praca

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem zatrudni pracownika w Dziale Inwentaryzacji.

1. Wymagania

a) Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe;
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, w tym pakietu MS Office (w szczególności: Word, Excel, Access);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i konsekwencja w działaniu;
  • dyspozycyjność.

b) Wymagania dodatkowe

• znajomość dodatkowego języka obcego;
  • doświadczenie w pracy muzealnej;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • wykształcenie wyższe magisterskie związane z działalnością podstawową muzeum (historia sztuki, etnografia, zarządzanie kulturą, itp.)

2. Warunki pracy:

• rodzaj umowy: umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy: pełny etat
  • miejsce pracy: Muzeum Tatrzańskie, Zakopane, ul. Krupówki 10,

3. Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego;
  • interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
  • stabilne zatrudnienie.

4. Wymagane dokumenty:

• CV i list motywacyjny;
  • kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Krupówki 10, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w nie przekraczającym terminie do dnia 6 grudnia 2018 roku

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów. Dokumenty złożone w postępowaniu rekrutacyjnym zostaną komisyjnie zniszczone po ogłoszeniu o wyborze lub ogłoszeniu o braku wyboru pracownika.

UWAGA!

WOLONTARIUSZE PILNIE POSZUKIWANI!

Lubisz obcować z kulturą i sztuką? Interesujesz się historią oraz tradycją Podhala i chcesz je lepiej poznać? A może szukasz odpowiedniego miejsca do odbycia praktyki szkolnej lub studenckiej?

Mamy ofertę dla Ciebie! Muzeum Tatrzańskie poszukuje osób chętnych do stałej i czasowej współpracy z poszczególnymi filiami oraz biblioteką muzealną. Zapewniamy sporo ciekawych wrażeń, możliwość zdobycia cennych doświadczeń i uczestniczenia w niecodziennych wydarzeniach.

Jesteś chętny? Skontaktuj się z nami…
Serdecznie zapraszamy!