Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

zatrudni:  zastępcę kierownika działu Administracji

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie:

  1. Wspieranie zespołów projektowych realizujących działania statutowe oraz obsługujących wnioski o dofinansowanie w ramach konkursów itp.
  2. Stosowanie ustawy – Prawo Zamówień Publicznych w działalności Muzeum,
  3. Prowadzenie rejestrów,
  4. Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji administracyjnej,
  5. Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, które nie są sprzeczne z przepisami prawa i umową o pracę.

Zadania:

  • odpowiedzialność za powierzony zakres, jakość, terminowość, dyscyplinę budżetową oraz rezultaty zleconych zadań,
  • analiza ryzyka, prognozowanie, działania naprawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba,
  • kontrola jakości wykonywanych prac,
  • bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w administracji samorządowej szczególnie w zakresie zamówień publicznych,
  • Znajomość procedur zamówień publicznych oraz UZP,
  • Wysokie standardy etyczno-moralne,
  • Zdolność do samodzielnego organizowania pracy i prowadzenia tematów w charakterze szefa zespołu, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty:

  • Cv i list motywacyjny;
  • Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym  naborem.

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Muzeum Tatrzańskiego, 34-500 Zakopane ul. Krupówki 10, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@muzeumtatrzanskie.pl w nieprzekraczającym terminie do dnia 18.10.2017.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

UWAGA!

WOLONTARIUSZE PILNIE POSZUKIWANI!

Lubisz obcować z kulturą i sztuką? Interesujesz się historią oraz tradycją Podhala i chcesz je lepiej poznać? A może szukasz odpowiedniego miejsca do odbycia praktyki szkolnej lub studenckiej?

Mamy ofertę dla Ciebie! Muzeum Tatrzańskie poszukuje osób chętnych do stałej i czasowej współpracy z poszczególnymi filiami oraz biblioteką muzealną. Zapewniamy sporo ciekawych wrażeń, możliwość zdobycia cennych doświadczeń i uczestniczenia w niecodziennych wydarzeniach.

Jesteś chętny? Skontaktuj się z nami…
Serdecznie zapraszamy!